11 Δεκ

Εργάτης παραγωγής - αποθήκης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Μotor Plus Λιπαντικά-Χημικά με έδρα τον Δρυμό Θεσσαλονίκης ενδιαφέρεται να προσλάβει εργάτη παραγωγής – αποθήκης.
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
• Παραγωγή και συσκευασία
• Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων
• Φορτώσεις προϊόντων
• Λήψη και προετοιμασία παραγγελιών
• Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Συνέπεια και επαγγελματισμός
• Εργατικότητα
• Υπευθυνότητα
• Θα εκτιμηθεί η γνώση χειρισμού κλάρκ και γενικών τεχνικών γνώσεων

Telephone
ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Θεσσαλονίκη [translate2greek]

Η TRANSLATE2GREEK αναπτύσσει τις δραστηριότητες της και αναζητά έμπειρους μεταφραστές ως εξωτερικούς συνεργάτες στο γλωσσικό συνδυασμό αγγλικών και ελληνικών. Θα κληθείτε να εργαστείτε είτε ως μέλος ομάδας, είτε να λειτουργήσετε αυτόνομα. Αντικείμενο εργασίας: Μετάφραση κειμένων που καλύπτουν μεγάλο εύρος πεδίων όπως Οικονομικά, Μάρκετινγκ, Εμπόριο, Μηχανική, Πληροφορική, Ιατρική, Νομική, Λογοτεχνία, Τέχνες. Προφίλ υποψηφίου: - Πτυχίο πανεπιστημίου...

... σε μεταφραστικές σπουδές ή ισοδύναμο ή στο πεδίο εξειδίκευσης
- Εμπειρία στη μετάφραση (απαραίτητη τεκμηρίωση με αποστολή δείγματος ανά πεδίο)
- Άριστος χειρισμός των εφαρμογών Microsoft Office, CAT tools (SDL Trados, OmegaT, κλπ) και εξοικείωση με το διαδίκτυο
- Μητρική γλώσσα τα Ελληνικά με τουλάχιστον 10 έτη διαμονής στη χώρα
- Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (Proficiency)

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος:
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα και δείγματα μεταφράσεων ανά πεδίο εξειδίκευσης στην παρακάτω διεύθυνση.

Tags:

03 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ από εμπορική εταιρεία στην περιοχή του Καλοχωρίου Θεσσαλονίκης, υπάλληλος αποθήκης. Απαραίτητη προϋπόθεση, δίπλωμα χειριστή κλαρκ.

23 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  Εξωτερικό Συνεργάτη για Μεσιτικό Γραφείο Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή μεταφορικού μέσου Βασική Χρήση Η/Υ Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε Εξωτερικές Πωλήσεις θα εκτιμηθεί Γνώση του κλάδου των αυτοκινήτων θα θεωρηθεί προσόν Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός βάση επίτευξης στόχων Ασφάλιση Ευέλικτο Ωράριο Εργασία Μέρες Εργασίας: Δε - Πα Εκπαίδευση

21 Ιαν
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με έδρα ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ Αττική ζητά ΕΡΓΑΤΕΣ.

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ]

ΚΟΦΤΗΣ ΓΥΡΟΥ Αρμοδιότητες: ΚΟΨΗΜΟ ΣΤΉΣΙΜΟ ΨΗΣΙΜΟ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΟΤΗΤΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ