11 Δεκ

Ζητείται Ψυκτικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Idealklima αναζήτα έμπειρο ψυκτικό για την πλαισίωση μόνιμης θέσης στο τεχνικό τμήμα της εταιρίας.
Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, απαραίτητη.
Γνώσεις σε συστήματα VRV θα εκτιμηθούν ιδιαιτέρως.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους (Τα βιογραφικά μπορούν προαιρετικά να είναι με φωτογραφία) μέσω της ιστοσελίδας μας στην κατηγορία Εταιρία> Καριέρα

Idealklima
Idealklima
www.idealklima.gr

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Technoenergy]

Ζητείται θερμοϋδραυλικός - καυτηριατζής με εμπειρία και άδεια θερμοϋδραυλικού για πλήρη απασχόληση από τεχνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη. Παρακαλώ να αποστέλλονται βιογραφικά στο παρακάτω email της εταιρίας.

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [OCTOPUS-ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ]

Ζητείται Μηχανολόγος-Μηχανικός από κατασκευαστική εταιρεία οργάνων παιδικής χαράς στον Λαγκαδά-Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα η γνώση Αγγλικής γλώσσας, η χρήση Η/Υ, η γνώση του προγράμματος Autocad και η δυνατότητα μονοήμερων ή διήμερων ταξιδιών.

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΣΘΗΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΛΕΙΖΕΡ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗΣ ΜΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΤΗ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΑΜΟΙΒΗΣ. ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ στο παρακάτω email.

10 Ιαν

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΑΣΚΗΣΕΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ. ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ στο παρακάτω email.

08 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ]

Ζητείται κοπέλα για καταχωρήσεις δεδομένων. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη γνώση σε Η/Υ.