11 Δεκ

Υπεύθυνος Χειρισμού Μηχανών Παραγωγής-Συσκευασίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Χειρισμού Μηχανών Παραγωγής/Συσκευασίας

Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Διεύθυνση εργασίας: Σίνδος, ΒΙΠΕΘ
Απασχόληση: Πλήρης απασχόληση
Μισθός/ αποδοχές: 1000 - 1200 EUR/τον μήνα

Περιγραφή της θέσης εργασίας: Υπεύθυνος Χειρισμού των Μηχανών Παραγωγής/Συσκευασίας

Εταιρία: Μεγάλη βιομηχανία παραγωγής και συσκευασίας, στον χώρο των Τροφίμων
Τόπος εργασίας: Στο εργοστάσιο στη Σίνδο Θεσσαλονίκης, ΒΙΠΕΘ
Ωράριο εργασίας: Σε τρείς Βάρδιες
Σχέση εργασίας: Αορίστου, πλήρης απασχόλησης, για κάλυψη μόνιμης θέσης

Κύριες αρμοδιότητες:
Υπεύθυνος χειρισμού των μηχανών παραγωγής/συσκευασίας
Υπεύθυνος συντήρησης πρώτου βαθμού των μηχανών παραγωγής/συσκευασίας
Διαχείριση, τήρηση και εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής/συσκευασίας
Προετοιμασία μηχανών παραγωγής/συσκευασίας
Οργάνωση και διαχείριση προσωπικού παραγωγής/συσκευασίας
Υπεύθυνος για τις αναλώσεις των βοηθητικών υλών & υλών παραγωγής/συσκευασίας

Προσόντα:
Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής ή ΤΕΙ μηχανικού ή ΤΕΙ αυτοματισμού
Εμπειρία τουλάχιστον 3 έτη σε παραγωγή, κατά προτίμηση βιομηχανίας τροφίμων
Ηλικία έως 35 ετών
Επιθυμητή γνώση WMS, ιδανικά MANTIS-LV
Επιθυμητή γνώση χειρισμού Κλαρκ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Θεσσαλονίκη [G. Kabranis SA - Motoway]

Υπεύθυνος Marketing ζητείται, από εισαγωγική εταιρία ανταλλακτικών και μοτοσυκλετών στην Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email. Προσφέρονται ικανοποιητικός μισθός και bonus. ΚΥΡΙΕΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ: • Σχεδιάζει και προτείνει κατάλληλες στρατηγικές Marketing, καθώς και το προς έγκριση ετήσιο Marketing Plan της εταιρείας. • Υλοποιεί το εγκεκριμένο Marketing Plan και ελέγχει τις δαπάνες του ετήσιου Marketing Budget • Οργανώνει και επιβλέπει...

... τις εκστρατείες επικοινωνίας, εκθέσεων και διαφημιστικών εκδηλώσεων
• Διεξάγει έρευνες αγοράς και ανάλυσης για την αξιολόγηση των τάσεων, της αναγνωσιμότητας της επωνυμίας και των επιχειρήσεων ανταγωνισμού
• Διαχειρίζεται την ιστοσελίδα της εταιρείας και παρακολουθεί την επισκεψιμότητα καθώς και όλα τα social media που συμμετέχει η εταιρεία.
• Υλοποιεί όλες τις καμπάνιες επικοινωνίας (συμβατικών και ηλεκτρονικών) σε πελάτες και συνεργάτες
• Οργανώνει και συμμετέχει σε συνέδρια και εταιρικές εκδηλώσεις
• Διαχειρίζεται όλες τις προμήθειες των υλικών Marketing
• Συνεργάζεται στενά με τις πωλήσεις τις εταιρείας

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:
• Τουλάχιστον 4ετή εμπειρία σε θέση Marketing
• Πτυχίο Marketing, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή παρεμφερούς τομέα
• Πολύ καλή γνώση του digital marketing
• Δημιουργική (creative thinking) σκέψη
• Πολύ καλή γνώση budgeting και στατιστικών αναλύσεων
• Εμπειρία και γνώση στην επικοινωνία με πελάτες
• Άριστα presentation skills
• Πολύ καλή γνώση από promotion
• Άριστος χειριστής των social media και γνώστης της χρησιμοποίησής τους για σκοπούς marketing
• Εμπειρία στην διαχείριση διαφημιστικών εταιρειών