11 Δεκ

Οδηγός Γ κατηγορίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο τον γεωργικών μηχανημάτων στη Θεσσαλονίκη ζητάει Οδηγό Γ’ Κατηγορίας

Αρμοδιότητες:
Μεταφορά εμπορευμάτων σε μεταφορικές και στον εκθεσιακό χώρο
Συνεργασία με το τμήμα Αποθήκης της εταιρίας
Διεκπεραίωση παραδόσεων εμπορευμάτων (συνοδευτικά έγγραφα

Απαραίτητα Προσόντα:
Ευελιξία μετακίνησης εντός και εκτός του Νομού Θεσσαλονίκης
Κατοχή διπλώματος τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας
Κάτοχος κάρτας ΠΕΙ και κάρτας ηλεκτρονικού Ταχογράφου
Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)

Η εταιρία προσφέρει:
Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Greenac

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Παύλος]

Οδηγός με Γ κατηγορίας δίπλωμα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία σε διανομές ειδών διατροφής με x-van

03 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Γεωργικά Μηχανήματα Δυτική Θεσσαλονίκης]

Εμπορική εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο τον γεωργικών μηχανημάτων, ενδιαφέρεται να εντάξει στο προσωπικό της, Οδηγό Γ’ κατηγορίας για μεταφορές και διανομές εντός και εκτός του νομού Θεσσαλονίκης. Η εταιρία έχει έδρα εντός Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: • Μεταφορά εμπορευμάτων σε μεταφορικές και στον εκθεσιακό χώρο • Συνεργασία με το τμήμα Αποθήκης της εταιρίας • Διεκπεραίωση παραδόσεων εμπορευμάτων (συνοδευτικά έγγραφα) Απαραίτητα Προσόντα:...

• Ευελιξία μετακίνησης εντός και εκτός του Νομού Θεσσαλονίκης
• Κατοχή διπλώματος τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας
• Κάτοχος κάρτας ΠΕΙ
• Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)
• Θα θεωρηθεί θετικό εάν υπάρχει οποιαδήποτε προϋπηρεσία στον τομέα των οχημάτων

• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
• Πλήρης απασχόληση
• Μόνιμη εργασία
• Ευκαιρίες εξέλιξης

Tags:

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ, ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email.

04 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΤΡΟΦΟΔΙΕΣ ΓΑΝΙΩΤΗ ΕΠΕ]

Υπάλληλος οδηγός, άνδρας, μόνο όσοι έχουν εμπειρία σε εταιρεία με τρόφιμα. Εργασία 6ημερη, μισθός 650 ευρώ μηνιαίως. Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΩΡΑ, ΑΔΕΙΕΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ

31 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Λαζαρος]

Ζητείται Οδηγός για φορτηγό με δίπλωμα Γ κατηγορίας για άμεση πρόσληψη. Επιθυμητή προϋπηρεσία.