10 Δεκ

ΜΑΓΕΙΡΑΣ

Μυτιλήνη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Για την σεζόν 2020 ζητείται από μικρή ξενοδοχειακή μονάδα μάγειρας να αναλάβει πακέτο All Inclusive. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Κασσάνδρεια [ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΕ]

ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΛΑΝΤΖΙΕΡΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΖΕΣΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Ή ΠΡΩΙΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 3ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ, ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ, ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ Κ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

05 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Ιταλικό εστιατόριο]

Ζητείται Μάγειρας από Ιταλικό εστιατόριο, στο κέντρο της πόλης Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Η εταιρία προσφέρει: Ώρες επικοινωνίας 13:00 - 20:00

03 Ιαν
Ρέθυμνο [evangelia]

Ζητείται μάγειρας σε ταβέρνα στη Αγ. Γαλήνη (Ρεθύμνο Κρήτης) για θέση στην ζεστή κουζίνα (τηγάνια) για την καλοκαιρινή σεζόν (μέσα Απριλίου / Οκτώβρη). Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώστης μεσογειακής/κρητικής κουζίνας Συνέπεια και Επαγγελματισμός Διάθεση για εργασία Διατίθεται διαμονή /διατροφή

22 Ιαν
Πανελλήνια [Power Jobs]

Το ΙΓΣΕ Power Jobs αναζητά Προσωπικό για εργασία σε Ελληνικά εστιατόρια στη Γερμανία στις εξής ειδικότητες: Μάγειρας – Ψήστης Βοηθός κουζίνας Ζευγάρι για εργασία στην κουζίνα Προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση για τις ειδικότητες των Μάγειρα (ψήστη) και βοηθό κουζίνας Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (αρχικός μισθός Μάγειρα Ψήστη 1.500 € με 1.800€, Βοηθού κουζίνας 1.100 €, Ζευγαριού για κουζίνα 2.200 €) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα για σχάρα σε εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Γνώση ψησίματος κρεάτων και ψαρικών Γνώση σχάρας & φριτέζας Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Κυλιόμενα Ρεπό Κυλιόμενα Ωράρια