10 Δεκ

Έμπειρη κοπέλα για εργασία σε πρακτορείο ΟΠΑΠ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλήτρια στο πάγκο,συναλλαγή με τους πελάτες
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Έμπειρη, ευγενική.

Telephone
greek beatle

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιαν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα για μόνιμη θέση σε πολυκατάστημα Πώληση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Φαρμακευτικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση

23 Ιαν
Αθήνα [Νίκος]

Ζητείται υπάλληλος νέος/α κατά προτίμηση με προϋπηρεσία, για υπερσύγχρονο πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Κέντρο. Οπωσδήποτε καθαρό ποινικό μητρώο.

16 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΥΡΑ]

Ζητείται άνδρας ρεσεψιονίστ με προϋπηρεσία, σε ξενοδοχείο στην Περαία-Θεσσαλονίκης. Απαραίτητη προϋπόθεση: η άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Τάσος]

Ζητείται κοπέλα, από 20 έως 28 ετών, για εργασία σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη. Επικοινωνία μετά τις 15:00 μμ. Τάσος

09 Ιαν
Θεσσαλονίκη [NIRIS PAPER PRODUCTS]

Ζητούνται άτομα για μόνιμη εργασία σε βιοτεχνία επεξεργασίας χαρτιού. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email. Απαραίτητη φωτογραφία.