09 Δεκ

ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΟΔΟΠΟΙΙΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Δυνατότητα ολιγοήμερης απουσίας από την έδρα
Απαραίτητα Προσόντα: άδεια οδήγησης Γ´ κατηγορίας
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία, δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ]

Ζητείται υπάλληλος για συμβολαιογραφείο το οποίο εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Πρωινή, πενθήμερη, πλήρης απασχόληση. Απαραίτητη η άριστη γνώση Η/Υ, επιθυμητή η προϋπηρεσία σε συμβολαιογραφικό ή δικηγορικό γραφείο. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

29 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Εισαγωγών/Εξαγωγών για Εταιρία. Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (C2) Άριστη γνώση Γερμανικών (C2) Προϋπηρεσία σε θέση γραφείου Άριστη γνώση Η/Υ Κατοχή διπλώματος οδήγησης και Ι.Χ Κάτοικος Θεσσαλονίκης Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

29 Ιαν
Θεσσαλονίκη [LIVING IN ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ]

Τεχνίτης με γνώσεις τοποθέτησης, συναρμολόγησης επίπλων κουζίνας και γνώσεις ξυλουργικών εργασιών. Αρμοδιότητες: Τοποθέτηση, συναρμολόγηση επίπλων κουζίνας, γραφείων, ντουλάπας και ξυλουργικές εργασίες. Απαραίτητα Προσόντα: κατοχή διπλώματος οδήγησης. Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση, ικανοποιητικό και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση.

28 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Αγιος Νικόλαος Α.Ε.]

Νοσηλεύτρια/της Αρμοδιότητες: φροντίδα ηλικιωμένων Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ

28 Ιαν

Ψυχολόγος Αρμοδιότητες: Ενασχόληση με τους ηλικιωμένους Απαραίτητα Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ