07 Δεκ

ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αποθήκη καταψυγμένων τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητεί Οδηγό με πείρα σε δρομολόγια πόλης Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής. Γνώστης της αγοράς στο τομέα σφολιατοειδών και κατεψυγμένων πιτών, δίπλωμα Β´ κατηγορίας. Πενθήμερο.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

leon

Σχετικες Αγγελιες

30 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Σιδηρόπουλος Χρήστος]

Ζητείται Οδηγός βυτιοφόρου λυμάτων στον δήμο Βόλβης. Προϋποθέσεις: Δίπλωμα Γ κατηγορίας και Π.Ε.Ι. Πλήρης απασχόληση.

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ, ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email.

10 Ιαν
Σάμος [ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ]

ΟΔΗΓΟΣ, ΟΔΗΓΟΣ -ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗ Μ/Ε ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ Η εταιρία προσφέρει: 1 ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 1 ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ 1 ΟΔΗΓΟ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟ τηλ: 2273032405

09 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Παύλος]

Οδηγός με Γ κατηγορίας δίπλωμα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία σε διανομές ειδών διατροφής με x-van

31 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Λαζαρος]

Ζητείται Οδηγός για φορτηγό με δίπλωμα Γ κατηγορίας για άμεση πρόσληψη. Επιθυμητή προϋπηρεσία.