05 Δεκ

Μηχανικός Αυτοκινήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος συνεργείου αυτοκινήτων παντός τύπου και εγκατάστασης υγραερίου
Αρμοδιότητες: service και επισκευή αυτοκινήτων
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην επισκευή αυτοκινήτων και δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση τοποθέτησης υγραερίου.
Η εταιρία προσφέρει: καλό μισθό και ένσημα.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [CAR TECH EXPERTS / ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΔΟΥΚΑΣ Κ. Ο.Ε.]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Ή ΒΟΗΘΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Περιοχή: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ, 5ΗΜΕΡΟ, 8ΩΡΟ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ

16 Ιαν
Θεσσαλονίκη [AUDI - VW]

Zητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων με γνώσεις μηχανολογίας για κατάστημά στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ηλικίας, κατά προτίμηση, από 30 έως 40 ετών για εργασία σε εξειδικευμένο συνεργείο αυτοκινήτων VW Group. Με Απαραίτητα προσόντα: Πολυετή επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση μηχανολογίας και διάγνωσης group Volkswagen Τεχνική εκπαίδευση & αποδεικτικό βασικού κύκλου σπουδών Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα Εκπληρωμένες στρατιωτικές...

14 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρία]

Ζητείται τοπογράφος μηχανικός (ΑΕΙ/ΤΕΙ) για πλήρη απασχόληση σε έργο στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, με καλή γνώση χρήσης τοπογραφικού GPS, επεξεργασίας πληροφοριών, χειρισμό προγραμμάτων CAD και απαραίτητη άδεια οδήγησης. Επιθυμητή γνώση συστημάτων GIS.

13 Ιαν
Θεσσαλονίκη [OCTOPUS-ΟΡΓΑΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ]

Ζητείται Μηχανολόγος-Μηχανικός από κατασκευαστική εταιρεία οργάνων παιδικής χαράς στον Λαγκαδά-Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα η γνώση Αγγλικής γλώσσας, η χρήση Η/Υ, η γνώση του προγράμματος Autocad και η δυνατότητα μονοήμερων ή διήμερων ταξιδιών.

10 Ιαν
Θεσσαλονίκη [SALONICA RENT A CAR]

Ζητείται από εταιρία ενοικιάσεως αυτοκινήτων υπάλληλος για μόνιμη απασχόληση, για εξαήμερη εργασία, συμπεριλαμβανομένων των Κυριακών. Απαραίτητη γνώση καλών αγγλικών , άδεια οδήγησης και ηλεκτρονικών υπολογιστών.