04 Δεκ

Οδηγός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία τηλεπικοινωνιών ζητά οδηγό για μεταφορές και παραδόσεις προϊόντων εντός του λεκανοπεδίου Αττικής για πλήρη απασχόληση.
Απαραίτητα Προσόντα:
1. Άδεια οδήγησης Γ’ κατηγορίας και Π.Ε.Ι.
2. Άριστη γνώση πρακτορείων και δρόμων Αττικής

CENTRAL Α.Ε.Β.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Αθήνα [ADVISOR]

Ζητείται οδηγός Γ΄ κατηγορίας για άμεση πρόσληψη με ικανοποιητικό μισθό.

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορικη]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Νοε
Αθήνα [ΤΡΟΧΑΔΗΝ]

Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός

26 Νοε

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Δ κατηγορίας, χωρίς ηλεκτρονικό ταχογράφο, με ικανοποιητικό μισθό, bonus και ΙΚΑ. Ώρες Επικοινωνίας: 08:00 - 16:00

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορική]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας έως 40 ετών, γνώστης λεκανοπεδίου, απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.