03 Δεκ

Μάγειρας ζέστης κουζίνας (τηγάνια)

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται μάγειρας σε ταβέρνα στη αγ γαλήνη (Ρεθύμνου κρητη) για θέση στην ζεστή κουζίνα (τηγάνια)

για την καλοκαιρινή σεζόν (μέσα Απριλίου / Οκτώβρη) .

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
γνώστης μεσογειακής/ κρητικής κουζίνας
Συνέπεια και Επαγγελματισμός
Διάθεση για εργασία
διατίθεται διαμονή /διατροφή

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Κόρινθος [ΣΔΑΝΗ]

Αναζητώ καμαριέρα και βοηθό κουζίνας για μικρό συγκρότημα . Μισθός ικανοποιητικός, διαμονή, διατροφή συν ΙΚΑ . Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

04 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Έκτακτο Προσωπικό Βοηθό Κουζίνας  για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Αρμοδιότητες Παρασκευή κρύων πιάτων Λάντζα Καθαριότητα Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Κυλιόμενο Ωράριο Μερική Απασχόληση

03 Δεκ
Ρέθυμνο [evangelia]

α και β σερβιτόρος Απαραίτητα Προσόντα: καλη γνωση αγγλικων /γερμανικων Επιθυμητά Προσόντα: εργατικος ευδιάθετος συνεπής Η εταιρία προσφέρει: διαμονη/διατροφη

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Βάνα]

Ζητείται Μάγειρας για εστιατόριο με Ελληνική παραδοσιακή κουζίνα στην περιοχή Φάληρο. Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις. Ώρες επικοινωνίας: 17.30-20.00 (μόνο, παρακαλώ).

02 Δεκ
Πανελλήνια [Power Jobs]

Από τo ΙΓΣΕ Power Jobs, ζητείται Μάγειρας Ψήστης σε κουζίνα Μεσογειακού εστιατορίου. Tοποθεσία: Kaiserslautern Germany Προσόντα: Εμπειρία σε ψήσιμο, γκριλ, μαγειρευτά. Ωράριο: Πρωινές ώρες 11. 30 – 14.30 Απογευματινές ώρες 17.30 – 23.00 Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (1.500€ αρχικός μισθός) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή 1 ρεπό / εβδομάδα