03 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ-ΛΙΝΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στη Θεσσαλονίκη , ζητείται Υπάλληλος Ιματισμού-Λινοθηκάριος για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητο προσόν: δίπλωμα οδήγησης. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

genikikliniki

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ]

Ζητείται υπάλληλος με δίπλωμα και δικό του μηχανάκι για κατάστημα ανταλλακτικών αυτοκινήτου Απαραίτητα Προσόντα: Να έχει δικό του μηχανάκι

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΙΜΠΕΞ ΑΒΕΕΕ]

Εισαγωγική και Εμπορική Εταιρεία με έδρα στη Μενεμένη Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου για μόνιμη εργασία με γνώση συμμετοχής σε δημόσιους διαγωνισμούς προμήθειας, άριστη γνώση αγγλικών και ηλεκτρονικού υπολογιστή. Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης. Παρακαλείστε όπως αποστείλετε πλήρες Βιογραφικό στο παρακάτω email.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης

09 Δεκ

Από τεχνική εταιρεία στα Διαβατά, ζητείται υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης/ τμήματος Προσφορών/Διαγωνισμών. Απαραίτητα προσόντα: 1. Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας 2. Επιπλέον γλώσσα επιθυμητή 3. Πτυχίο σε Διοίκηση / Οργάνωση/ Marketing 4. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση 5. Εμπειρία σε δημοπρασίες/ διαγωνισμούς θα ληφθεί σοβαρά υπόψη. 6. Οργανωτικός χαρακτήρας, δυνατότητα προσαρμογής σε νέα και δυναμικά περιβάλλοντα, ευελιξία και καλή...

... γνώση των απαιτήσεων της αγοράς.

Tags:

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Υπάλληλος Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Τηλεφωνική υποστήριξη Γνώση εμπορικού SoftOne Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Εξυπηρέτηση πελατών Γνώση της αγγλικής και της γερμανικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερό μισθό και πριμ παραγωγικότητας) Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον Δυνατότητες εξέλιξης