03 Δεκ

Μάγειρας για εστιατόριο με Ελληνική παραδοσιακή κουζίνα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μάγειρας για εστιατόριο με Ελληνική παραδοσιακή κουζίνα στην περιοχή Φάληρο.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις.
Ώρες επικοινωνίας: 17.30-20.00 (μόνο, παρακαλώ).

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Δεκ
Ρέθυμνο [evangelia]

Ζητείται μάγειρας σε ταβέρνα στη αγ γαλήνη (Ρεθύμνου κρητη) για θέση στην ζεστή κουζίνα (τηγάνια) για την καλοκαιρινή σεζόν (μέσα Απριλίου / Οκτώβρη) . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση γνώστης μεσογειακής/ κρητικής κουζίνας Συνέπεια και Επαγγελματισμός Διάθεση για εργασία διατίθεται διαμονή /διατροφή Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

27 Νοε
Πανελλήνια [ΙΓΣΕ Power Jobs]

Από τo ΙΓΣΕ Power Jobs, ζητείται ζευγάρι για εργασία σε κουζίνα Ελληνικού εστιατορίου στο ‘Ερλανγκεν Γερμανία. Αρμοδιότητες: Σαλάτες, λάντζα, ψάρια, φριτέζα Ωράριο: Πρωινές ώρες 11. 30 – 14.00 Απογευματινές ώρες 17.00 – 23.00 Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (1.100€ / άτομο) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή 1 ρεπό / εβδομάδα

15 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ]

διανομή φιαλών Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης δικύκλου

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MONDIAL ASSISTANCE]

Ζητούνται οδηγοί για οδική βοήθεια, κάτοχοι διπλωμάτων Α-Β-Γ-Ε για φορτηγό, μηχανή & ΙΧ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οδύσσεια]

Ζητείται έμπειρος σερβιτόρος, άνω των 26 χρόνων για πλήρη απασχόληση σε ψαροταβέρνα στο Νέο Ρύσιο. Έμπειρο στην διαχείριση πίεσης τις ώρες αιχμής, συνεργάσιμο με το προσωπικό και πρόθυμο να αναλάβει τις αρμοδιότητες του. Από πλευράς μας, η αμοιβή είναι συζητήσιμη και οι αποδοχές αποδοχές. Στείλτε το βιογραφικό σας στην παρακάτω διεύθυνση ή καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται.