03 Δεκ

Γυμναστές- Φυσικοθεραπευτες

Πάτρα Part Time Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται γυμναστές, φυσιοθεραπευτες και personal trainers για υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών. Παρέχεται ευελιξία ωραρίου. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Αίγιο [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Χημικό/Τεχνολόγο Τροφίμων για Εργοστάσιο Περιοχή: Ν. Αχαίας Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Χημικού ή Τεχνολόγου Τροφίμων (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ) Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση

02 Δεκ
Πειραιάς [Massage & Spa Experience]

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΙ φυσικοθεραπευτές και βοηθοί, ρεφλεξολόγοι ζητούνται από ινστιτούτο μάλαξης και αισθητικής, στην περιοχή της Νίκαιας, για πλήρη ή μερική απασχόληση. Δίνεται μισθός και Bonus. Επικοινωνία 09:00-21:00

22 Νοε
Πάτρα [EL PACK]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ή ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ) AΠΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΟΜΙΛΟΥ ΣΤΗΝ ΒΙΠΕ ΠΑΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ.