02 Δεκ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνικό Γραφείο στην περιοχή του Ευόσμου Θεσσαλονίκης, αναζητά Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό για πλήρη ή μερική απασχόληση. Αντικείμενο εργασίας: Έκδοση Οικοδομικών Αδειών, Τακτοποίηση Αυθαιρέτων, Αποτύπωση κτιρίων, Φωτορεαλισμός.
Απαραίτητες προυποθέσεις: Πολύ καλή γνώση προγράμματος CAD και Photoshop, Καλή γνώση Ν.Ο.Κ. , Ν.4495/2017, Ε-αδειες. Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία 2 έτη κατ´ ελάχιστο.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Ιωάννινα [GKONTAS KATASKEVASTIKI]

Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στα Ιωάννινα, ζητά να προσλάβει Αρχιτέκτονα ή Πολιτικό Μηχανικό για το Μελετητικό Τμήμα. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητη προϋπηρεσία στο αντικείμενο της θέσης. *Θα προτιμηθούν υποψήφιοι που διαμένουν μόνιμα στην περιοχή των Ιωαννίνων.

05 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Γεωργικά Μηχανήματα Δυτική Θεσσαλονίκης]

Αρμοδιότητες: Μοντάρισμα/συναρμολόγηση μηχανημάτων, συντήρηση μηχανημάτων Απαραίτητα Προσόντα: χειρισμός κλάρκ Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα Οδήγησης, οργανωτικότητα, θέληση για εξέλιξη Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

05 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Agrimac]

Μηχανικός τρακτέρ ή Βοηθός Μηχανικού Αρμοδιότητες: Μοντάρισμα μηχανημάτων, Συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων, Συνεργασία με το τμήμα αποθήκης της εταιρίας Απαραίτητα Προσόντα: Βασικές γνώσεις σχετικά με τη μηχανολογία οχημάτων, Κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου, Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ), Επαγγελματισμός και συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία, Ευκαιρίες επαγγελματικής...

05 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ]

υπάλληλος συνεργείου αυτοκινήτων παντός τύπου και εγκατάστασης υγραερίου Αρμοδιότητες: service και επισκευή αυτοκινήτων Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην επισκευή αυτοκινήτων και δίπλωμα οδήγησης ΙΧ Επιθυμητά Προσόντα: γνώση τοποθέτησης υγραερίου. Η εταιρία προσφέρει: καλό μισθό και ένσημα.

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Smart service ]

μηχανικός αυτοκινήτων Αρμοδιότητες: διάγνωση μέσω υπολογιστη βλαβών, servise αυτοκινήτων Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, διάθεσή για εργασία Η εταιρία προσφέρει:πολύ καλές απολαβες, ευχάριστο περιβάλλον,