01 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΕΩΝ ΖΗΤΑ ΑΝΤΡΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ, ΠΛΗΡΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ 25 ΕΤΩΝ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΑΓΓΛΙΚΑ , Η/Υ.
ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΕΝΣΗΜΟ.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης

09 Δεκ

Από τεχνική εταιρεία στα Διαβατά, ζητείται υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης/ τμήματος Προσφορών/Διαγωνισμών. Απαραίτητα προσόντα: 1. Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας 2. Επιπλέον γλώσσα επιθυμητή 3. Πτυχίο σε Διοίκηση / Οργάνωση/ Marketing 4. Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση 5. Εμπειρία σε δημοπρασίες/ διαγωνισμούς θα ληφθεί σοβαρά υπόψη. 6. Οργανωτικός χαρακτήρας, δυνατότητα προσαρμογής σε νέα και δυναμικά περιβάλλοντα, ευελιξία και καλή...

... γνώση των απαιτήσεων της αγοράς.

Tags:

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οργανισμός Παροχής Υπηρεσιών Υγείας]

Από Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στη Θεσσαλονίκη , ζητείται Υπάλληλος Ιματισμού-Λινοθηκάριος για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητο προσόν: δίπλωμα οδήγησης. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Νοε
Θεσσαλονίκη [ThessBiologiko]

Ζητείται Υπάλληλος για Βιολογικό Καθαρισμό Στρωμάτων, Καναπέδων, Χαλιών, Αυτοκινήτων. Οι Καθαρισμοί γίνονται στην οικεία των Πελατών, σε όλη τη Θεσσαλονίκη. Πλήρης Απασχόληση, Ωράριο 9:00-17:30, Μισθός και Ένσημα. Απαραίτητα Δελτίο Ανεργίας σε ισχύ Τουλάχιστον 3 Μήνες και Δίπλωμα Οδήγησης. Αποστείλετε Βιογραφικό με Φωτογραφία στο παρακάτω email.

21 Νοε
Βόλος [ΕΜΠΟΡΙΚΗ]

Υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: Διεκπεραίωση εγγράφων, παραγγελιών κλπ Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας & Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Επιθυμητά Προσόντα: Έως 30 ετών Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό περιβάλλον εργασίας με οκτάωρη απασχόληση