28 Νοε

Σχεδιαστής - Διακοσμητής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Σχεδιαστής / Διακοσμητής από εταιρεία ακινήτων στο κέντρο της Αθήνας.
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
Αρμοδιότητες:
• Σχεδιασμός σε 3D πρόγραμμα
• Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
• Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
• Ομαδικό πνεύμα
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Άριστη γνώση Ελληνικών, Αγγλικών, (γραπτά και προφορικά)
• Χειρισμός προγραμμάτων 3D
• MS Office (word/excel/power point) και ERP SOFTONE
• Επικοινωνία με πελάτες - προτάσεις σχεδίων
• Ικανοποιητικές αποδοχές
• Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασία

VITERUVIUS INVESTMENTS

Σχετικες Αγγελιες

03 Δεκ
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία παραγωγής ψυκτικών κυκλωμάτων, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν ή μία Σχεδιαστή. Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες, θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα: Απόφοιτοι ανωτάτης σχολής Μηχανολόγων Μηχανικών, Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ή Βιομηχανικών Σχεδιαστών. Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε οργανωμένο σχεδιαστήριο βιομηχανικής κατά προτίμηση εταιρίας. Να γνωρίζουν σχεδιασμό ψυκτικών εφαρμογών και κυκλωμάτων. Να γνωρίζουν την κατάλληλη...

... τεχνολογία υπολογιστών (Solidworks, Metalix).

Ο / Η κάτοχος της θέσης θα συμμετέχει στο βιομηχανικό σχεδιασμό των τελικών προϊόντων ή των εξαρτημάτων του εξοπλισμού.

Η απασχόληση θα είναι 5ήμερη και 8ωρη, ενώ εκτιμάται ιδιαίτερα η λήψη πρωτοβουλιών εκ μέρους των εργαζομένων, η δημιουργικότητά τους καθώς και ο συνεργατικός χαρακτήρας των υποψηφίων.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Tags:

20 Νοε
Αθήνα [SMARTPHARMACY]

Διακοσμητής – Διακοσμήτρια εσωτερικών χώρων, με άριστη γνώση Autocad, 3Ds Max με V-Ray, ζητείται από μεγάλη κατασκευαστική εταιρεία με έδρα το Νέο Ηράκλειο Αττικής. Μόνιμη απασχόληση, ικανοποιητικές αποδοχές συν μπόνους, άμεση πρόσληψη. Βιογραφικά & portfolio στο παρακάτω e-mail.

15 Νοε
Αθήνα [ΜΑΘΙΟΣ]

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: Πώληση Επίπλων Κουζίνας Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων επίπλων κουζίνας Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email. Ή καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο, 10:00-14:00.

07 Δεκ
Αθήνα [ptyxiakes.gr]

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά τρεις (3) Καθηγητές Διδάκτορες Θεολογίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΘ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

07 Δεκ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά δύο (2) Καθηγητές Διδάκτορες Αστρονομίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΑ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr