28 Νοε

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 08:00-16:00 κος ΓΙΩΡΓΟΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

06 Δεκ
Αθήνα [PICCANTA ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Εταιρεία Παραγωγής Τροφίμων στις Αχαρνές ζητά προσωπικό προκειμένου να στελεχώσει το τμήμα της παραγωγής. Απαραίτητα Προσόντα:Υπευθυνότητα, Προϋπηρεσία σε παρόμοιες θέσεις. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, Πενθήμερη εργασία. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Νοε
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες , που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με έδρα την Αττική ζητά για το εργοτάξιο στην ΓΑΛΛΙΑ, ΕΡΓΑΤΕΣ. Η εταιρεία προσφέρει: Μισθό 1560 μεικτά, πλήρης απασχόληση, σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου, δωρεάν διατροφή, στέγαση και μεταφορικά τηλ. 2108145871 εσωτ. 205

07 Δεκ
Αθήνα [ptyxiakes.gr]

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά τρεις (3) Καθηγητές Διδάκτορες Θεολογίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΘ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

07 Δεκ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά δύο (2) Καθηγητές Διδάκτορες Αστρονομίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΑ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

07 Δεκ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά δύο (2) Καθηγητές Διδάκτορες Παιδαγωγικών για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Απαραίτητη η άριστη χρήση Αγγλικής γλώσσας και η γνώση SPSS. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΠ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr