28 Νοε

Ζητείται Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνική εταιρία, με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης, που δραστηριοποιείται στο χώρο των Φ/Β, ζητά Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο με δυνατότητα μετακίνησης και σε έργα εκτός Κρήτης.
Σχετική προϋπηρεσία θα ληφθεί υπόψη άλλα δεν είναι απαραίτητη.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Ηράκλειο [AENAOS ENERGY SYSTEMS PC]

Τεχνική εταιρία, με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης, που δραστηριοποιείται στο χώρο των Φ/Β, ζητά Διπλωματούχο ηλεκτρολόγο / μηχανολόγο κάτω των 30ετών, με δυνατότητα υπογραφής σχετικών έργων. Απαραίτητα προσόντα: άδεια οδήγησης, γνώση αγγλικών, γνώση autocad, σχεδιαστικών προγραμμάτων Η/Μ. Ενδεχόμενη εργασία και εκτός Κρήτης, προϋπηρεσία θα ληφθεί υπόψη άλλα δεν είναι απαραίτητη. Αποστολή βιογραφικών στο maria@aenaos-systems.gr

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας

07 Δεκ
Καρδίτσα [Fashion store]

πωλήτρια ενδυμάτων , ώρες εργασίας ωράριο καταστημάτων Αρμοδιότητες: πώληση ενδυμάτων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία στις πωλήσεις, κάρτα ανεργίας Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία στις πωλήσεις

07 Δεκ
Κάρυστος [ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΚΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Αρμοδιότητες: ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟ¨ΥΠΗΡΕΣΙΑ

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!