27 Νοε

Α και Β Σερβιτόρους

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση αγγλικών και ελληνικών
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση
Επαγγελματικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία

Telephone
Santorinis

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Κόρινθος [ΣΔΑΝΗ]

Αναζητώ καμαριέρα και βοηθό κουζίνας για μικρό συγκρότημα . Μισθός ικανοποιητικός, διαμονή, διατροφή συν ΙΚΑ . Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Διανομέας / Βοηθός Αποθηκάριου Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα για αυτοκίνητο και μηχανάκι Χρήση Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερό μισθό και πριμ παραγωγικότητας) Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον Δυνατότητες εξέλιξης

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Νικολόπουλος]

Ζητείται άτομο από Εμπορική Εταιρία Γεωργικών μηχανημάτων, Μηχανικός ή Βοηθός μηχανικού. Δεν είναι απαραίτητη η προηγούμενη προυπηρεσία Αρμοδιότητες: Συντήρηση, συναρμολόγηση, οργάνωση Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση χειρισμού κλαρκ Επιθυμητά Προσόντα: Προθυμία και διάθεση για εργασία Η εταιρία προσφέρει: Επαγγελματική εξέλιξη, ελκυστικά πακέτα αποδοχών

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας

06 Δεκ
Ρόδος [BAKERY RHODES]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.