27 Νοε

Προσωπικό για εστιατόριο - beach bar

Χανιά Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εστιατόριο beach bar στις Καλύβες Χανίων, αναζητεί προσωπικό όλων των ειδικοτήτων για τη θερινή σεζόν 2020.
Προσφέρεται μισθός, ασφάλιση, φαγητό & διαμονή.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
Epic Echo

Σχετικες Αγγελιες

05 Δεκ
Χανιά [Epic Echo ]

Εστιατόριο beach bar στις Καλύβες Χανίων ζητά για τη θερινή σεζόν 2020. Προσφέρεται μισθός, ασφάλιση, διαμονή και φαγητό. Αποστολή βιογραφικών στο email.

13 Δεκ
Πανελλήνια [Poseidon Restaurant]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται προσωπικό για εργασία στο εστιατόριο μας Poseidon (Γερμανία). Ειδικότητες: Βοηθοί Κουζίνας (ζευγάρι ή μεμονωμένα άτομα) Buffet και service (ζευγάρι ή μεμονωμένα άτομα) Ωράριο Λειτουργίας Καταστήματος: Τετάρτη: 17.00 κλείσιμο Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 12.00 – 14.30 και 17.00 κλείσιμο Δευτέρα: Ρεπό Προσόντα: Εμπειρία σε εργασία κουζίνας εστιατορίου (επιθυμητή) Διάθεση για εργασία Ηλικίας έως...

... 45 ετών

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Διατροφή
Διαμονή

Tags:

04 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Έκτακτο Προσωπικό - Barista για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση πάνω σε σέρβις θα εκτιμηθεί Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Μερική Απασχόληση

27 Νοε
Πανελλήνια [ΙΓΣΕ Power Jobs]

Από τo ΙΓΣΕ Power Jobs για Ελληνικό εστιατόριο στο Βερολίνο Γερμανίας, ζητούνται οι ειδικότητες: Ψήστης, Άτομο για το Bar, με προηγούμενη εμπειρία σε εργασία εστιατορίων εξωτερικού (Γερμανίας). Ωράριο εργασίας 11:30 με 14:30 και 17:00 με 23:00 1 ρεπό / εβδομάδα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (1.200€ / άτομο) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

12 Δεκ
Αθήνα [AMDARIS OTHRY\\\'S SECURITY]

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Αρμοδιότητες: ΦΥΛΑΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΔΕΙΑ SECURITY Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ