27 Νοε

Ζητείται ΒΑΦΕΑΣ για ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΒΑΦΕΑΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
Αρμοδιότητες: Βάψιμο και προεργασία αυτοκινήτων
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στο αντικείμενο:
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Αθήνα [ΝΤΙΝΟΥ]

Ζητείται νοσηλεύτρια εξωτερική για σπίτι Απαραίτητα Προσόντα: Να ξέρει από αναρρόφηση Επιθυμητά Προσόντα: Μισθός ικανοποιητικός

13 Δεκ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΒΕΕ]

Εταιρεία ΑΒΕΕ στη Νέα Ιωνία που δραστηριοποιείται στο χώρο του επίπλου, ζητάει έμπειρη γαζώτρια για καλύμματα σαλονιών. Πενθήμερη εργασία. Aποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

11 Δεκ
Αθήνα [CARDIA CAFE]

Κουζίνα Αρμοδιότητες: Παραγωγή Σάντουιτς, χυμοί, σφολιάτα Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία η χωρίς Η εταιρία προσφέρει: Δυνατότητα εκμάθησης, 5θήμερο εργασίας

10 Δεκ
Αθήνα [Τσι Τσι Μεζέ]

Σερβιτόροι, λάντζα, άτομο για τηγάνια, μάγειρας και ψήστης. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων

03 Δεκ
Αθήνα [MILANO DE Α.Ε.]

Γνωστή εταιρία επίπλων στο Κορωπί αναζητά ταπετσιέρη επίπλων Αρμοδιότητες: τοποθέτηση ταπετσαρίας σε σαλόνια Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών Επιθυμητά Προσόντα: συνέπεια και εργατικότητα Η εταιρία προσφέρει: μισθό 1000€ καθαρά για πληροφορίες καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο 10:00- 18:00