26 Νοε

Καθηγητές - Καθηγήτριες

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καθηγητές / Καθηγήτριες όλων των ειδικοτήτων
Αρμοδιότητες: Πανεπιστημιακά μαθήματα
Απαραίτητα Προσόντα: Μεταπτυχιακός τίτλος

Δήμητρα Χατζηεμμανουήλ

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [DESKNET]

Ζητούνται καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο http://portal.desknet.gr

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Desknet]

To φοιτητικό φροντιστήριο της DeskNET, ζητά ΑΜΕΣΑ μεταπτυχιακούς καθηγητές όλων των ειδικοτήτων για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Απαραίτητη η εγγραφή στο επίσημο portal της εταιρίας portal.desknet.gr για την καταχώρηση των προσωπικών στοιχείων και αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω e-mail.

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Δημητριάδου Ρέα]

Ζητείται άτομο για γραμματειακή υποστήριξη Παιδιατρικού Ιατρείου, περιοχή Ιπποκρατείου Θεσσαλονίκης. Απαιτείται καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας. Άριστη χρήση υπολογιστή και προγραμμάτων. Επικοινωνιακό άτομο με φυσική ευγένεια. Δεν απαιτείται προϋπηρεσία. Προτιμητέα άτομα με πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ.

12 Δεκ
Αθήνα [ΓΑΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΟΦΙΑ]

Ο Όμιλος So easy® με 85 εκπαιδευτήρια σε όλη την Ελλάδα, ζητά καθηγητές Κινέζικης Γλώσσας για διδασκαλία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας. Προσόντα: • Κάτοχος ΗSK4 • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3ετίας • Μεταδοτικότητα • Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες • Ομαδικό πνεύμα • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Παροχές: • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών • Συνεχής εκπαίδευση • Προοπτικές εξέλιξης Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα παραπάνω, μπορούν...

... να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο παρακάτω email.

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρα-η  για Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη,Κέντρο Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 27 ευρώ Ασφάλιση Πενθήμερη Εργασία Κυλιόμενες Βάρδιες