26 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ

Αθήνα Fulltime Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Δ κατηγορίας, χωρίς ηλεκτρονικό ταχογράφο, με ικανοποιητικό μισθό, bonus και ΙΚΑ.
Ώρες Επικοινωνίας: 08:00 - 16:00

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Αθήνα [ADVISOR]

Ζητείται οδηγός Γ΄ κατηγορίας για άμεση πρόσληψη με ικανοποιητικό μισθό.

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορικη]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορική]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας έως 40 ετών, γνώστης λεκανοπεδίου, απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

18 Νοε
Θήρα [αντωνης]

ζητείται οδηγός με δίπλωμα τρίτης κατηγορίας ή πέμπτης και δίπλωμα χειριστή γερανού. 12μηνη απασχόληση στη Σαντορίνη. Για παραπάνω πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται.

18 Νοε
Αθήνα [ΤΡΟΧΑΔΗΝ]

Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός