25 Νοε

Κοπέλα για buffet - service

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται για εργασία στο νέο μας καφέ, κοπέλα για buffet / service.

Προσόντα:
Εμπειρία σε buffet / service θα εκτιμηθεί
Ηλικία έως 30 ετών

Παροχές:
Ιδανικό εργασιακό περιβάλλον
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

01 Δεκ
Τρίκαλα [Twins Cafe]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται κοπέλα για Barista / Buffet, Twins Cafe, Οδός Μετεώρων, Τρίκαλα. Πρωινές ώρες (έναρξη εργασίας καθημερινά στις 6:00). Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα / συνεργασία Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί Ηλικία 20 – 35 ετών Παροχές: Ιδανικές συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ Χ. & Ι. ΜΠΟΥΡΟΥΔΗ Ο.Ε.]

ΒΟΗΘΟΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ Αρμοδιότητες: ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

08 Δεκ
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Account Manager Foodservice. Αντικείμενο εργασίας: Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας Αποστολή προσφορών & διαχείριση παραγγελιών Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων Υποστήριξη μετά την πώληση Απαιτούμενα Προσόντα Τουλάχιστον...

... 3 έτη προϋπηρεσία επιθυμητά στον κλάδο του Foodservice
Ιδανικά με προϋπηρεσία ως chef επίσης
Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος
Οργάνωση και προγραμματισμός
Ικανότητες διαπραγμάτευσης
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM)
Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (προκειμένου περί ανδρών)

Προσφέρονται
Μισθός αναλόγως εμπειρίας και προσόντων
Εταιρικό αυτοκίνητο
Bonus επίτευξης στόχων

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε .

Tags:

07 Δεκ
Πανελλήνια [Φλου Rock Bar]

Ζητείται κοπέλα 25+ για ροκ μπαρ στη Λήμνο Καλό μεροκάματο, ωραίο εργασιακό περιβάλλον Άμεση πρόσληψη, παρέχεται διαμονή Θοδωρής

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Caprari Hellas AE]

Αρμοδιότητες: 1. Διοίκηση και συντονισμός 4 τεχνιτών του εργαστηρίου επισκευών 2. Κοστολόγηση επισκευών και ενημέρωση πελατών 3. Επίλυση τεχνικών θεμάτων 4. Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών σε σχετικά θέματα Προσόντα: 1. Κάτοχος τίτλου τεχνικής σχολής σε αντικείμενο ηλεκτρομηχανολογικό 2. Γνώση Αγγλικής γλώσσας 3. Γνώση χειρισμού Η/Υ 4. Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε σχετική εργασία 5. Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες