25 Νοε

Τεχνίτης Κουφωμάτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνίτης κουφωμάτων
Αρμοδιότητες: Τοποθετήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Δαμασκηνος]

Ζητείται μάστορας μπουγάτσας έμπειρος απαραίτητο μεταφορικό.

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οργανισμός Παροχής Υπηρεσιών Υγείας]

Από Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στη Θεσσαλονίκη ζητείται Τεχνίτης Ηλεκτρολόγος Συντηρητής, με εμπειρία σε Ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις, σε εγκαταστάσεις αυτοματισμού και ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις. Απαραίτητα: πτυχία, άδειες, διπλώματα. Θα εκτιμηθούν πρόσθετες γνώσεις ή εμπειρία στις συντηρήσεις ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

03 Δεκ

Από Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στη Θεσσαλονίκη ζητείται Τεχνίτης Συντηρητής Μηχανολογικών εγκαταστάσεων με ειδικότητα θερμοϋδραυλικού ή ψυκτικού, με εμπειρία σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις συστημάτων ύδρευσης / Αποχέτευσης / Κλιματισμού κλπ. Απαραίτητα: πτυχία, άδειες, διπλώματα. Θα εκτιμηθούν πρόσθετες γνώσεις ή εμπειρία.

02 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

Από Ανώνυμη εταιρεία, ζητούνται Εργατοτεχνίτες για έργα οδοποιίας και σήμανσης οδών, με τη δυνατότητα ταξιδιών σε ολόκληρη την ελληνική επικράτεια. Απαραίτητα Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία Επαγγελματικό Δίπλωμα τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας Δυνατότητα τακτικής απουσίας από την έδρα διαμονής Παροχές: Εξασφαλίζουμε μόνιμη εργασία με πολύ ικανοποιητικές αποδοχές Αυξανόμενες αποδοχές, προσαρμοσμένες στον βαθμό βελτίωσης των δεξιοτήτων και της παραγωγικότητας Βελτίωση...

... των δυνατοτήτων μέσα από συνεχή εκπαίδευση και ειδίκευση από έμπειρα στελέχη της Εταιρείας

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με τίτλο ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ και στο fax: 2310 783334

Tags:

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΚΛΑΔΗΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ - ΦΑΝΟΠΟΙΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΤΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ