25 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός από τεχνική κατασκευαστική εταιρεία στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη η γνώση Autocad. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.
Απαραίτητα Προσόντα: Autocad

ΕΡΓΑΣΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

08 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Hermes Craft]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων για μοντάρισμα πολυτελών αυτοκινήτων. Μελισσοχώρι Θεσσαλονίκης.

07 Δεκ
Κάρυστος [ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΚΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Αρμοδιότητες: ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟ¨ΥΠΗΡΕΣΙΑ

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Group GA]

Frontend (Mid-Level, Senior-Level) Backend (Mid-Level, Senior-Level) Fullstack***: HTML, CSS, Vanilla JS, JS Frameworks, Node.js (Mid-Level, Senior-Level) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2+ ετών Άριστη γνώση σε PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL Εμπειρία στην δημιουργία real time websites θα ληφθεί υπόψιν Εμπειρία και γνώση σε version control, όπως Git Γνώση του Node.js, RabbitMQ θα ληφθεί υπόψιν Εμπειρία και γνώση σε REST, SOAP web Services Εμπειρία...

... σε high traffic websites
Προθυμία για να συνεχή μάθηση νέων τεχνολογιών
Γρήγορη εύρεση λύσεων ανάλογα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις
Ομαδικό πνεύμα

Περιοχή: Θεσσαλονίκη