25 Νοε

ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΣ

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΡΑΔΙΝΟΣ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΣ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΘΕΣΗ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Πειραιάς [GLOBALIS AΕ]

Ανάληψη κινδύνων κλάδου Ζωής Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, Ασφαλιστές, διαχείριση ζημιών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση του κλάδου Ζωής. Θα εκτιμηθεί και η εμπειρία σε ομαδικά νοσοκομειακά ασφαλιστήρια Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Microsoft Office Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση, ομαδική ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

09 Δεκ
Πειραιάς [Ιδιωτικό Πολυιατρείο]

Zητείται νοσοκόμα/νοσηλεύτρια με οργανωτικές ικανότητες, καλή γνώση Η/Υ και αγγλικών κυρίως για γραμματειακή υποστήριξη σε ιδιωτικό πολυιατρείο στον Πειραιά. Προσφέρεται άριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Δεκ
Πειραιάς [jobandpractice]

Ζητάμε βαφέα αυτοκινήτων σε φούρνο, στο Βέλγιο, πολύ καλός μισθός.

04 Δεκ
Πειραιάς [ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ]

4 ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΥΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

02 Δεκ
Πειραιάς [Massage & Spa Experience]

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΙ φυσικοθεραπευτές και βοηθοί, ρεφλεξολόγοι ζητούνται από ινστιτούτο μάλαξης και αισθητικής, στην περιοχή της Νίκαιας, για πλήρη ή μερική απασχόληση. Δίνεται μισθός και Bonus. Επικοινωνία 09:00-21:00