25 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ-ΧΕΙΡΗΣΤΗΣ ΚΛΑΡΚ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΚΛΑΡΚ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

Telephone
ΔΙΑΝΑ ΠΕΤ ΙΚΕ

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Group GA]

Frontend (Mid-Level, Senior-Level) Backend (Mid-Level, Senior-Level) Fullstack***: HTML, CSS, Vanilla JS, JS Frameworks, Node.js (Mid-Level, Senior-Level) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2+ ετών Άριστη γνώση σε PHP, JavaScript, HTML, CSS, MySQL Εμπειρία στην δημιουργία real time websites θα ληφθεί υπόψιν Εμπειρία και γνώση σε version control, όπως Git Γνώση του Node.js, RabbitMQ θα ληφθεί υπόψιν Εμπειρία και γνώση σε REST, SOAP web Services Εμπειρία...

... σε high traffic websites
Προθυμία για να συνεχή μάθηση νέων τεχνολογιών
Γρήγορη εύρεση λύσεων ανάλογα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις
Ομαδικό πνεύμα

Περιοχή: Θεσσαλονίκη

Tags:

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MOUNT ATHOS ART]

ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ - ΠΩΛΗΤΡΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ, ΡΩΣΙΚΗΣ, ΣΕΡΒΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει: 700 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΕΖΟΝ ΑΠΟ ΜΑΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ.

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται άτομο για εργασία σε αποθήκη ανταλλακτικών. Θα προτιμηθούν άτομα έχοντας εμπειρία και γνώσεις σε ανταλλακτικά αυτοκινήτων. Τοποθεσία εργασίας: Μοναστηρίου 238. Εργοδότης Στρατουδάκης ΕΠΕ. Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο email: cvjobreq@gmail.com αναφέροντας την θέση που τους ενδιαφέρει