24 Νοε

ΚΡΕΠΑ - ΤΟΣΤ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται νέος-νέα με εμπειρία στην κρέπα - τοστ
Κέντρο Θεσσαλονίκης

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [La Prasserie]

Ζητούνται άντρες να εργαστούν ως Υπάλληλοι για παραγωγή κρέπας από κρεπερί στην περιοχή της Μπότσαρη Θεσσαλονίκη.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ]

Υπάλληλος σε πρατήριο καυσίμων Αρμοδιότητες: Πλύσιμο φορτηγών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Πνεύμα συνεργασίας Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία(όχι απαραίτητα) Η εταιρία προσφέρει: -6 ήμερη εργασία -ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ -Ασφάλιση

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: Στελέχωση τμήματος εκτέλεσης και παρακολούθησης Δημοσίων έργων σε όλη την Ελλάδα Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος. Γνώση Αγγλικ΄ης γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία

09 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης

09 Δεκ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: Συντήρηση και παρακολούθηση των οχημάτων και μηχανημάτων της εταιρίας. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις σε μηχανήματα οδοποιίας Επιθυμητά Προσόντα: Σταθερότητα, αξιοπιστία, εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, εξέλιξη.