24 Νοε

Φασόν συνεργείο

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Μοδίστρα για συνεργασία με συνεργείο φασόν.
Η δουλειά δεν είναι πλήρης απασχόληση.

Telephone
Δημήτρης Δρύσταρηε

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Δημητριάδου Ρέα]

Ζητείται άτομο για γραμματειακή υποστήριξη Παιδιατρικού Ιατρείου, περιοχή Ιπποκρατείου Θεσσαλονίκης. Απαιτείται καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας. Άριστη χρήση υπολογιστή και προγραμμάτων. Επικοινωνιακό άτομο με φυσική ευγένεια. Δεν απαιτείται προϋπηρεσία. Προτιμητέα άτομα με πτυχίο ΑΕΙ - ΤΕΙ.

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρα-η  για Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη,Κέντρο Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 27 ευρώ Ασφάλιση Πενθήμερη Εργασία Κυλιόμενες Βάρδιες

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Κυρία (κοπέλα) από την περιοχή της Κηφισίας, ζητείται για οικιακή βοήθεια σε ηλικιωμένο ζευγάρι (σε καλή κατάσταση, αυτοεξηπηρετούμενοι και οι δύο) από το πρωί έως το βράδυ η με σπαστό ωράριο. Κ-α Γαλήνη, 6948 500 378, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30

12 Δεκ

Κυρία ζητείται, άμεσα, για 2 ώρες καθημερινής φροντίδας για άρρωστο άτομο σε κλινική στη Θέρμη (5 ευρώ την ώρα). Κ-α Γαλήνη, 6948 500 378, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Media Suite]

Η εταιρία Media Suite αναζητά απόφοιτο τμήματος ΑΕΙ Πληροφορικής για την στελέχωση του Τμήματος Πληροφορικής της. Η θέση αφορά Junior στέλεχος. Αρμοδιότητες: - τη δημιουργία ιστοσελίδων, περιεχομένου και αναβαθμίσεων, - παρακολούθηση εταιρικών ιστοσελίδων, - συμβολή στο Τμήμα Διαγωνισμών και Προγραμμάτων εφόσον χρειάζεται, - επικοινωνία με πελάτες, - τεχνική υποστήριξη IT στα στελέχη της εταιρίας. Απαραίτητα Προσόντα: 1. Πτυχίο ΑΕΙ Πληροφορικής 2....

... Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
3. Εχεμύθεια, σοβαρότητα και επαγγελματισμός

Επιθυμητά Προσόντα:
1. Επαγγελματική εμπειρία
2. Πολύ καλή γνώση 2ης ξένης γλώσσας
3. Οργανωτικότητα
4. Δυνατότητα ταξιδιών

Η εταιρία προσφέρει: πλήρες ωράριο, πλήρης ασφάλιση, πενθήμερη εργασία και μισθός αναλόγως των προσόντων.