23 Νοε

Προσωπικό καθαριότητας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο, από συνεργείο καθαρισμού, για πλήρη ή μερική απασχόληση.
Παρακαλώ επικοινωνήστε μόνο αν υπάρχει σχετική προϋπηρεσία (Σκάλες - Γραφεία).
Τηλεφωνική επικοινωνία, 10:00-13:00 πμ & 18:00-21:00 μμ.

Telephone
Anna Papatheofilou

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Νικήτη [WPHD S.A]

Ενοικιαζόμενες πολυτελείς Βίλες στη Βουρβουρού Χαλκιδικής, ζητούν προσωπικό για: Ειδικότητα: Καμαριέρες / Καθαρίστριες (Maid) με διάθεση για προσφορά υπηρεσιών φιλοξενίας υψηλών προδιαγραφών. Ειδικότητα: Καθαριότητα-συντήρηση πισίνας (Pool Boy). Προφίλ Υποψηφίου: Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας, ευχάριστη παρουσία Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών...

... και διαχείρισης χρόνου
Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και στην ικανοποίηση του πελάτη
Προσοχή στη λεπτομέρεια, παρατηρητικότητα και μεθοδικότητα
Ευπαρουσίαστη και επαγγελματική εμφάνιση
Καλή γνώση της Αγγλικής, επιθυμητή γνώση επιπλέον γλωσσών Ρώσικων, Βουλγάρικων, Ρουμάνικων.

Καθήκοντα Υποψηφίου:
Καθαρισμός και τακτοποίηση των κατοικιών και των κοινόχρηστων χώρων.
Έλεγχος της σωστής λειτουργικότητας της κάθε κατοικίας, του εξοπλισμού και αναλωσίμων αυτής πριν και μετά από κάθε άφιξη και αναχώρηση.
Σωστή διαχείριση και αποθήκευση του εξοπλισμού και των υλικών (πετσέτες, σεντόνια, μαξιλαροθήκες και υλικά καθαρισμού).

Προσφέρονται:
Ικανοποιητικές αποδοχές
Δυνατότητα διαμονής
Εργασία σε ένα ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση.

Tags:

21 Νοε
Αθήνα [Manifest Services]

Η εταιρεία Manifest, αναζητά προσωπικό καθαριότητας για χώρους παραγωγής στο Κορωπί. Απογευματινή απασχόληση, 17.00 - 22.00 από Δευτέρα έως Παρασκευή και Σάββατο πρωιν΄΄η, τετράωρη απασχόληση.

15 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ]

διανομή φιαλών Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης δικύκλου

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MONDIAL ASSISTANCE]

Ζητούνται οδηγοί για οδική βοήθεια, κάτοχοι διπλωμάτων Α-Β-Γ-Ε για φορτηγό, μηχανή & ΙΧ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οδύσσεια]

Ζητείται έμπειρος σερβιτόρος, άνω των 26 χρόνων για πλήρη απασχόληση σε ψαροταβέρνα στο Νέο Ρύσιο. Έμπειρο στην διαχείριση πίεσης τις ώρες αιχμής, συνεργάσιμο με το προσωπικό και πρόθυμο να αναλάβει τις αρμοδιότητες του. Από πλευράς μας, η αμοιβή είναι συζητήσιμη και οι αποδοχές αποδοχές. Στείλτε το βιογραφικό σας στην παρακάτω διεύθυνση ή καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται.