21 Νοε

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟΥ ΤΟΡΝΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΤΟΡΝΑΔΟΡΟΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΤΟΡΝΟ (ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ)

Telephone
METALONICA

Σχετικες Αγγελιες

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [Metalonica]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΗΣ CNC ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΑΠΟΛΑΒΕΣ: ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ info@metalonica.gr ή επικοινωνήστε στο 2310-781256

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [METALONICA IKE]

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ CNC Αρμοδιότητες: ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ CNC Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΣΕ CAD/CAM

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΚΛΙΝΙΚΗ SAN VITALE AE]

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΥΡΕΣΙΑ

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ]

Υπάλληλος σε πρατήριο καυσίμων Αρμοδιότητες: Πλύσιμο φορτηγών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Πνεύμα συνεργασίας Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία(όχι απαραίτητα) Η εταιρία προσφέρει: -6 ήμερη εργασία -ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ -Ασφάλιση

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: Στελέχωση τμήματος εκτέλεσης και παρακολούθησης Δημοσίων έργων σε όλη την Ελλάδα Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος. Γνώση Αγγλικ΄ης γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία