21 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος γραφείου
Αρμοδιότητες: Διεκπεραίωση εγγράφων, παραγγελιών κλπ
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας & Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
Επιθυμητά Προσόντα: Έως 30 ετών
Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό περιβάλλον εργασίας με οκτάωρη απασχόληση

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Τρίκαλα [Power Jobs]

Από τo ΙΓΣΕ Power Jobs ζητείται Υπάλληλος Γραφείου / Οικονομολόγος. Προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ Πτυχίο Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Οικονομικών επιθυμητό Γνώση χρήσης Η/Υ Γνώση Αγγλικής γλώσσας Ηλικία έως 30 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

12 Δεκ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΤΑΙΡΕΊΑ ειδών σούπερ μάρκετ, με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με κύριες αρμοδιότητες: Παραλαβή εμπορευμάτων Καταχώρηση παραστατικών αγορών Έλεγχο υπολοίπων αποθεμάτων αποθήκης Επικοινωνία με προμηθευτές Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα Βιογραφικά στο παρακάτω email.

12 Δεκ

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ, με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου για το τμήμα της παραγγελιοληψίας, πιστωτικού ελέγχου και τιμολόγησης πελατών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΙΜΠΕΞ ΑΒΕΕΕ]

Εισαγωγική και Εμπορική Εταιρεία με έδρα στη Μενεμένη Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου για μόνιμη εργασία με γνώση συμμετοχής σε δημόσιους διαγωνισμούς προμήθειας, άριστη γνώση αγγλικών και ηλεκτρονικού υπολογιστή. Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης. Παρακαλείστε όπως αποστείλετε πλήρες Βιογραφικό στο παρακάτω email.

10 Δεκ
Πειραιάς [GLOBALIS AΕ]

Ανάληψη κινδύνων κλάδου Ζωής Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, Ασφαλιστές, διαχείριση ζημιών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση του κλάδου Ζωής. Θα εκτιμηθεί και η εμπειρία σε ομαδικά νοσοκομειακά ασφαλιστήρια Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Microsoft Office Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση, ομαδική ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.