20 Νοε

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ , ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:
Α)ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ Β ΚΑΙ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Β)ΔΙΕΚΠΑΙΡΕΩΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΕΜΗ.

Telephone
ΑΦΟΙ ΣΠΥΡΟΥ ΜΠΑΚΑΛΗ ΟΕ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Α)ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ Β ΚΑΙ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β)ΔΙΕΚΠΑΙΡΕΩΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΕΜΗ.

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Αθήνα [ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΙΘΑΡΑΣ ΑΒΕΕ]

Περιγραφή Ζητείται νέος για άμεση πρόσληψη ως βοηθός λογιστή από ανώνυμη εταιρεία παραγωγής και εμπορίας παιδικών ενδυμάτων. Ενδεικτικά καθήκοντα: • Τιμολόγηση • Καταχώρηση παραστατικών (Γ' κατηγορίας βιβλία) • Έλεγχος ταμειακών ροών • Συμφωνίες λογαριασμών Προσόντα • Υποχρεωτική γνώση Atlantis E.R.P. της Unisoft (Altec) • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε καταχωρήσεις βιβλίων Γ’ κατηγορίας • Εξοικείωση στο χειρισμό της πλατφόρμας ΕΡΓΑΝΗ του Υπουργείου...

... Εργασίας
• Απαραίτητη η καλή γνώση κανόνων τιμολόγησης
• Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
• Προϋπηρεσία σε εταιρεία με κύκλωμα παραγωγής θα προτιμηθεί
• Προϋπηρεσία σε εταιρεία με καταστήματα λιανικής θα ληφθεί ιδιαίτερα υπ' όψιν

Tags:

25 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ]

Η Analysis Λογιστική Επιχειρήσεων & Ιδιωτών αναζητά πτυχιούχο Α.Ε.Ι/ Τ.Ε.Ι. ως 29 ετών, κάτοχο κάρτα ανεργίας – τουλάχιστον 3 μηνών- για θέση βοηθού λογιστή. Πλήρη απασχόληση. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Κυρία (κοπέλα) από την περιοχή της Κηφισίας, ζητείται για οικιακή βοήθεια σε ηλικιωμένο ζευγάρι (σε καλή κατάσταση, αυτοεξηπηρετούμενοι και οι δύο) από το πρωί έως το βράδυ η με σπαστό ωράριο. Κ-α Γαλήνη, 6948 500 378, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30

12 Δεκ
Νέα Μουδανιά [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή σε Λογιστικό Γραφείο. Περιοχή: Νέα Μουδανιά, Χαλκιδικής Απαραίτητα προσόντα: 2 χρόνια προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο Γνώσεις Μισθοδοσίας Epsilon Net Γνώση σε βιβλία Β & Γ κατηγορίας Παροχές: Μισθός αναλόγως των προσόντων Ασφάλιση

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΙΝΤΙ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ/ΚΟΜΜΩΤΗΣ Ή ΒΟΗΘΟΣ, ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΣΤΗ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ