20 Νοε

ΝΕΟΣ -Α μασέρ - μασέζ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΝΕΟΣ -Α, μασέρ - μασέζ με γνώσεις μάλαξης ζητείται για μερική ή πλήρη απασχόληση στο δίκτυο των 3 καταστημάτων Massage Inn στη Θεσσαλονίκη.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email, με θέμα: "Για αγγελία 11/19_MASSNET_03"

Telephone
GYMNASIUM Network

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΚΛΙΝΙΚΗ SAN VITALE AE]

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΥΡΕΣΙΑ

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: Στελέχωση τμήματος εκτέλεσης και παρακολούθησης Δημοσίων έργων σε όλη την Ελλάδα Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος. Γνώση Αγγλικ΄ης γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία

09 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης

09 Δεκ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: Συντήρηση και παρακολούθηση των οχημάτων και μηχανημάτων της εταιρίας. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις σε μηχανήματα οδοποιίας Επιθυμητά Προσόντα: Σταθερότητα, αξιοπιστία, εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, εξέλιξη.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΜΑΥCON S.A ]

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ με εμπειρία. Δυνατότητα εκπαίδευσης σε χειρισμό ειδικών οχημάτων διαγράμμισης. Αρμοδιότητες: δυνατότητα ολιγοήμερης απουσίας από την έδρα, εργασία σε εξωτερικές συνθήκες Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα Γ' κατηγορίας τουλάχιστον Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητα εξέλιξης