20 Νοε

Προσωπικό κουζίνας

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται προσωπικό κουζίνας.
Πεντάμηνη (5) εργασία (Μάιος – Οκτώβριος 2020).
Απαιτείται συναδελφικότητα και όρεξη για δουλειά.

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Έκτακτο Προσωπικό Βοηθό Κουζίνας  για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Αρμοδιότητες Παρασκευή κρύων πιάτων Λάντζα Καθαριότητα Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Κυλιόμενο Ωράριο Μερική Απασχόληση

09 Δεκ
Κόρινθος [ΣΔΑΝΗ]

Αναζητώ καμαριέρα και βοηθό κουζίνας για μικρό συγκρότημα . Μισθός ικανοποιητικός, διαμονή, διατροφή συν ΙΚΑ . Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

09 Δεκ
Κέρκυρα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΕΙΣ ΑΔΕΛΦΩΝ Χ. ΚΑΛΜΠΑΡΗ ΑΕ]

Οι αρμοδιότητες θα είναι οι ακόλουθες: • Γνώση διαχείρισης tour operators • Οργάνωση, επίβλεψη και συντονισμός όλων των λειτουργικών και διαχειριστικών δραστηριοτήτων με τη βοήθεια των ειδικών συνεργατών με στόχο την εύρυθμη λειτουργία του ξενοδοχείου • Guest relations management, έχοντας την ευθύνη για την υποδοχή των επισκεπτών, την άριστη φιλοξενία και την εξυπηρέτηση αυτών • Καθημερινή γραπτή αναφορά στη διοίκηση του ξενοδοχείου • Οργάνωση, Συντονισμός...

... και εκτέλεση προμηθειών
Απαραίτητα προσόντα:
• 3ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (sales ή operations)
• Κοινωνικότητα, ηγεσία, εμπειρία στη διαχείριση πελατών και ξενοδοχείου
• Ικανότητα ελαχιστοποίησης δαπανών Ξενοδοχείου
• Εμπειρία και ικανότητα διαχείρισης προσωπικού
• Γνώση των σύγχρονων τάσεων του hospitality
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, προσοχή στη λεπτομέρεια και στη λήψη ποιοτικού αποτελέσματος
• Θετικότητα, ευχάριστη παρουσία
• Άριστη γνώση Η/Υ: MS Office και ξενοδοχειακού software
• Γνώση έκδοσης και διαχείρισης παραστατικών και συνεργασίας με το λογιστήριο
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Άριστη γνώση αγγλικών
• Δίπλωμα οδήγησης και κάτοχος αυτοκινήτου
• Η εταιρεία προσφέρει διαμονή

Tags:

06 Δεκ
Κέρκυρα [Όμιλος Spa]

Ζητούνται αισθητικοί και θεραπευτές πλήρους απασχόλησης από Όμιλο Spa στην Κέρκυρα, για την θερινή σαιζόν. Προϋπηρεσία επιθυμητή. Απαραίτητη η γνώση αγγλικών.

04 Δεκ
Φλώρινα [Πλατύ Πρεσπών]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Πρέσπα αναζητά ξενοδοχειακό προσωπικό με πλήρη ασφαλιστική κάλυψη, διαμονή και πλήρη διατροφή. Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω email.