19 Νοε

Ψητάς-Μάγειρας στη Στουτγάρδη

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ψητάς/Μάγειρας στη Στουτγκάρδη
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και διαμονή / Γιώργος 004915125378787 (νέο τηλέφωνο)
00497142913682
9:0012:00 sto til tou estiatoriou

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

02 Δεκ
Πανελλήνια [Power Jobs]

Από τo ΙΓΣΕ Power Jobs, ζητείται Μάγειρας Ψήστης σε κουζίνα Μεσογειακού εστιατορίου. Tοποθεσία: Kaiserslautern Germany Προσόντα: Εμπειρία σε ψήσιμο, γκριλ, μαγειρευτά. Ωράριο: Πρωινές ώρες 11. 30 – 14.30 Απογευματινές ώρες 17.30 – 23.00 Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (1.500€ αρχικός μισθός) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή 1 ρεπό / εβδομάδα

12 Δεκ
Πανελλήνια [ΠΑΦΟΣ ΑΒΕΕ]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΣΤΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ, ΖΗΤΑ ΕΜΠΕΙΡΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ. • Απαραίτητη εμπειρία σε ψηφιακές εκτυπώσεις, μετεκτυπωτικά και απλές τοποθετήσεις. • Επιθυμητή γνώση caldera και εμπειρία σε κοπές laser. • Προσφέρεται μεταφορά από/προς Αθήνα. • Οργανωτικός, Δυναμικός και Φιλόδοξος. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Δεκ
Πανελλήνια [Όμιλος Spa]

Ζητούνται αισθητικοί και θεραπευτές πλήρους απασχόλησης από Όμιλο Spa εντός ξενοδοχείου στην Σαντορίνη, για την θερινή σαιζόν. Προϋπηρεσία επιθυμητή. Απαραίτητη η γνώση αγγλικών.

03 Δεκ
Ρέθυμνο [evangelia]

Ζητείται μάγειρας σε ταβέρνα στη αγ γαλήνη (Ρεθύμνου κρητη) για θέση στην ζεστή κουζίνα (τηγάνια) για την καλοκαιρινή σεζόν (μέσα Απριλίου / Οκτώβρη) . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση γνώστης μεσογειακής/ κρητικής κουζίνας Συνέπεια και Επαγγελματισμός Διάθεση για εργασία διατίθεται διαμονή /διατροφή Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

13 Δεκ
Πανελλήνια [Poseidon Restaurant]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται προσωπικό για εργασία στο εστιατόριο μας Poseidon (Γερμανία). Ειδικότητες: Βοηθοί Κουζίνας (ζευγάρι ή μεμονωμένα άτομα) Buffet και service (ζευγάρι ή μεμονωμένα άτομα) Ωράριο Λειτουργίας Καταστήματος: Τετάρτη: 17.00 κλείσιμο Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή: 12.00 – 14.30 και 17.00 κλείσιμο Δευτέρα: Ρεπό Προσόντα: Εμπειρία σε εργασία κουζίνας εστιατορίου (επιθυμητή) Διάθεση για εργασία Ηλικίας έως...

... 45 ετών

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Διατροφή
Διαμονή