19 Νοε

Υπάλληλος γραφείου

Πειραιάς Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΜΕΣΙΤΙΚΟ Γραφείο Ζητεί νέα-ο για υπάλληλο γραφείου, 4ωρη απογευματινή απασχόληση, 16.30-20.30μμ.
5νθημερη εργασία, μελλοντική προοπτική 8ωρου.
Θέση: γραμματεία, χρήση προγραμμάτων, διαχείρισης ίντερνετ.
Απαραίτητα προσόντα:
Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ, Microsoft Office, Photoshop,Social Media προγραμμάτων internet και αγγλική γλώσσα.
Ικανότητα στην επικοινωνία, υπομονή ,με διάθεση συνεργασίας απόφοιτη-ος ΤΕΙ/ΙΕΚ.
Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα έτος σε αντίστοιχη θέση.
Εργατική-ος, ανεξάρτητη-ος, με ενδιαφέρον προς τα ακίνητα, με κατοικία περιοχές Πειραιά και Προάστια.Μισθός,ΙΚΑ.
Στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα: alphadeal.ktimatomesitiki@gmail.com και κατόπιν αξιολόγησης θα σας σταλεί πρόσκληση για συνέντευξη
Με εκτίμηση
Άγγελος Γιαννόπουλος
Μεσίτης Αστικών Συμβάσεων - Εκτιμητής Ακίνητης Περιουσίας
Μέλος Δ.Σ & Ταμίας Συλλόγου Μεσιτών Αθηνών Αττικής
3 PANORMOU STR 18755 KERATSINI GR

Σχετικες Αγγελιες

13 Νοε
Πειραιάς [ΑLPHA DEAL]

ΜΕΣΙΤΙΚΟ Γραφείο Ζητεί νέα-ο για υπάλληλο γραφείου, πλήρης απασχόληση στη γραμματεία, χρήση προγραμμάτων διαχείρισης ίντερνετ. 6ήμερη εργασία, ωράριο Δ-Πα: 13.30-20.30μμ , Σαββάτο: 10.00-14.00μμ Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ, Microsoft Office, Photoshop,Social Media, προγραμμάτων internet και αγγλική γλώσσα. Ικανότητα στην επικοινωνία, υπομονή, με διάθεση συνεργασίας, απόφοιτη-ος ΤΕΙ/ΙΕΚ Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα έτος σε αντίστοιχη...

... θέση
Εργατική-ος, ανεξάρτητη-ος, με ενδιαφέρον προς τα ακίνητα, με κατοικία στις περιοχές Πειραιά και Προάστια.

Παροχές: Μισθός 550€ , ΙΚΑ.

Στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω email και κατόπιν αξιολόγησης θα σας σταλεί πρόσκληση για συνέντευξη

Tags:

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΙΜΠΕΞ ΑΒΕΕΕ]

Εισαγωγική και Εμπορική Εταιρεία με έδρα στη Μενεμένη Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου για μόνιμη εργασία με γνώση συμμετοχής σε δημόσιους διαγωνισμούς προμήθειας, άριστη γνώση αγγλικών και ηλεκτρονικού υπολογιστή. Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης. Παρακαλείστε όπως αποστείλετε πλήρες Βιογραφικό στο παρακάτω email.

10 Δεκ
Πειραιάς [GLOBALIS AΕ]

Ανάληψη κινδύνων κλάδου Ζωής Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, Ασφαλιστές, διαχείριση ζημιών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση του κλάδου Ζωής. Θα εκτιμηθεί και η εμπειρία σε ομαδικά νοσοκομειακά ασφαλιστήρια Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Microsoft Office Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση, ομαδική ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Υπάλληλος Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Τηλεφωνική υποστήριξη Γνώση εμπορικού SoftOne Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Εξυπηρέτηση πελατών Γνώση της αγγλικής και της γερμανικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερό μισθό και πριμ παραγωγικότητας) Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον Δυνατότητες εξέλιξης