19 Νοε

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ CNC

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη εταιρία στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με έδρα στον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά χειριστή CNC για μόνιμη και πλήρη απασχόληση, με σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο.
Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση του αντικειμένου και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
Η εταιρία προσφέρει ικανοποιητικές απολαβές, άριστο περιβάλλον εργασίας και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

Telephone
ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

25 Νοε
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Μια Ελληνική αναπτυσσόμενη εταιρία η ΕΠΕΞΥΛ που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με Έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Προγραμματιστή Παραγωγής, με βασικά καθήκοντα την διαχείριση της παραγωγής μέσα από εξειδικευμένο λογισμικό και τον έλεγχο της προόδου των Εντολών Παραγωγής, σε σχέση με τους στόχους παράδοσης. Κριτήρια: • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με ειδικότητα Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Βιομηχανικού Σχεδιασμού. • Άριστη γνώση Η/Υ • Επιθυμητή...

... Γνώση Λογισμικών Προγραμμάτων WOODWOP HOMAG, ALPHA CAM.
• Γνώστης προγραμματισμού εργαλειομηχανών CNC 5 αξόνων.
• Γνώστης κατασκευής ξύλινων επίπλων θα εκτιμηθεί.