18 Νοε

ΠΩΛΗΣΕΙΣ - MARKETING

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία D.ELLINAS FACTORY PRODUCTS LTD με εδρα την Κύπρο, ζητά να προλάβει sales and marketing για επέκταση
των δραστηριοτήτων της στην Ρόδο.
Αρμοδιότητες: Βασικά καθήκοντα είναι οι παρουσιάσεις των προϊόντων της εταιρείας και η εξυπηρέτηση πελατών όπως και η προώθηση των προϊόντων με πλανά μάρκετινγκ . WtfJQq5x
Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, ευχέρεια στην γραπτή και προφορική επικοινωνία, άριστη γνώση Η/Υ.
Επιθυμητά Προσόντα: Πωλήσεις και προώθηση.
Η εταιρία προσφέρει: αυτοκίνητο με έξοδα μετακίνησης από την εταιρεία, Υπολογιστής / Κινητό τηλέφωνο.
Εκπαίδευση στην Κύπρο για 15 ημέρες (παρέχετε διαμονή & εισιτήρια).

Telephone
ΑΜΑΛΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

06 Δεκ
Ρόδος [BAKERY RHODES]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

06 Δεκ
Ρόδος [Όμιλος Spa]

Ζητούνται αισθητικοί και θεραπευτές πλήρους απασχόλησης από Όμιλο Spa εντός ξενοδοχείου στην Ρόδο, για την θερινή σαιζόν. Προϋπηρεσία επιθυμητή. Απαραίτητη η γνώση αγγλικών.

03 Δεκ
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις, ειδικών έντυπων & ηλεκτρονικών περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης. Βασικός μισθός + Μπόνους.

02 Δεκ
Αθήνα [SIGMA MEDIA GROUP]

Γραμματεία επικοινωνίας - marketing - πωλήσεων Αρμοδιότητες: Τηλεφωνικές επικοινωνίες - αναζήτηση πληροφοριών marketing Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά - Υπολογιστής Επιθυμητά Προσόντα: Ευφράδεια λόγου, άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και ένσημα

02 Δεκ
Ρόδος [FEBAL CASA]

Το κατάστημα FEBAL CASA στην Ρόδο, ζητά έμπειρο πωλητή επίπλων κουζίνας με προϋπηρεσία.Παρακαλώ στείλτε μας βιογραφικό στο παρακάτω email. Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ιταλικής Γλώσσας- Σχεδιαστικών προγραμμάτων Μ4 και ECAD Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών