18 Νοε

Ζητείται οδηγός - διανομέας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας
Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός

Telephone
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Αθήνα [ADVISOR]

Ζητείται οδηγός Γ΄ κατηγορίας για άμεση πρόσληψη με ικανοποιητικό μισθό.

26 Νοε

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Δ κατηγορίας, χωρίς ηλεκτρονικό ταχογράφο, με ικανοποιητικό μισθό, bonus και ΙΚΑ. Ώρες Επικοινωνίας: 08:00 - 16:00

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορικη]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορική]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας έως 40 ετών, γνώστης λεκανοπεδίου, απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

10 Δεκ
Αθήνα [Τσι Τσι Μεζέ]

Σερβιτόροι, λάντζα, άτομο για τηγάνια, μάγειρας και ψήστης. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων