18 Νοε

ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΕΠΕΙΡΑΜΕΝΗ ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ ΚΑΦΕ, ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ, ΠΟΙΚΙΛΙΩΝ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ, ΚΛΠ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΣΥΣΤΑΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΡΙΣΜΑ, ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ, ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ, ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΤΗΤΑ, ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΑΣΦΑΛΕΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
Η εταιρία προσφέρει: ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ: 08.00- 20.00

Telephone
ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΣΤΑ

Σχετικες Αγγελιες

02 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Καφετέρια ζητάει: Σερβιτόρα πρωινή με γνώσεις καφέ και Σερβιτόρα απογευματινή χωρίς γνώσεις καφέ. Χαρά μας να υπάρχει διάθεση για δουλειά ώστε να επικοινωνήσετε μαζί μας και να μπείτε και εσείς στην ομάδα μας.

21 Νοε
Αθήνα [Αλέξης]

Σερβιτόρα σε καφετέρια πλησίον μετρό Σεπολίων.

10 Δεκ
Αθήνα [ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΒΕΕ]

εργάτες συσκευασίας, αποθηκάριοι και οδηγοί με δίπλωμα Γ' κατηγορίας.

10 Δεκ
Αθήνα [ΕΞΥΠΝΟ ΕΠΙΠΛΟ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ!

10 Δεκ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ - ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΣΑΛΟΝΙΩΝ. ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.