15 Νοε

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από κέντρο δημιουργικής απασχόλησης-αθλητικό σύλλογο στην Ευκαρπία, ζητείται άτομο για καθαριότητα.
Πλήρης απασχόληση, σπαστό ωράριο.
Απαραίτητα Προσόντα: υπευθυνότητα, εργατικότητα, συνέπεια.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Νοε
Θεσσαλονίκη [Aroma Cleanning]

Ζητείται άτομο, από συνεργείο καθαρισμού, για πλήρη ή μερική απασχόληση. Παρακαλώ επικοινωνήστε μόνο αν υπάρχει σχετική προϋπηρεσία (Σκάλες - Γραφεία). Τηλεφωνική επικοινωνία, 10:00-13:00 πμ & 18:00-21:00 μμ.

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [Νίκος]

Περιγραφή θέσης: Άτομο για δημόσιες σχέσεις και υποδοχή σε events. Θα προτιμηθούν άτομα από την περιοχή της Ανατολικής Θεσσαλονίκης Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24 - ωρη φροντίδα αρρωστου άτομου στον Ουρανούπόλη (Χαλκιδικής). κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΚΛΙΝΙΚΗ SAN VITALE AE]

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΥΡΕΣΙΑ

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ]

Υπάλληλος σε πρατήριο καυσίμων Αρμοδιότητες: Πλύσιμο φορτηγών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Πνεύμα συνεργασίας Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία(όχι απαραίτητα) Η εταιρία προσφέρει: -6 ήμερη εργασία -ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ -Ασφάλιση