28 Ιαν

Συντηρητής Γενικών Καθηκόντων

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογικών / ψυκτικών
Βασικές γνώσεις σε τεχνικές και κατασκευαστικές δεξιότητες
Γενικές γνώσεις (υδραυλικές, πισίνας, θέρμανσης /ψύξης)
Σωστή παρακολούθηση αποθήκης συντήρησης (οργάνωση εργαλείων / ανταλλακτικών)

Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο τεχνικής σχολής , Γνώση Αγγλικών

Η εταιρία προσφέρει: ανταγωνιστικός μισθός

Αντώνης Χάλαρης

Σχετικες Αγγελιες

04 Φεβ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο γενικών καθηκόντων με κάρτα ανεργίας, νέο 30 ετών, ευγενικό, για απασχόληση σε αποθήκη και γραφείο. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30.

27 Φεβ
Πανελλήνια [Απόστολος]

Ζητείται για εποχική εργασία (4 μήνες από Μάιο) σε ξενοδοχείο, καμαριέρα και συντηρητής κήπου/πισίνας, κατά προτίμηση ζευγάρι, με αποδεδειγμένη προϋπηρεσία και εμπειρία σε παροχή ξενοδοχειακών υπηρεσιών. Ξένη γλώσσα θα μετρήσει θετικά, κατά προτίμηση Αγγλικά ή Ιταλικά. Παρέχονται μισθός, πλήρης ασφάλιση, διαμονή στον ίδιο χώρο εργασίας σε σπίτι με πλήρη εξοπλισμό. Αποστολή βιογραφικών μέσω messenger, με απαραίτητη φωτογραφία.

25 Φεβ
Θήρα [Terra Santo Real Estate]

Ζητείται κοπέλα για θέση γραμματειακής υποστήριξης. Προϋποθέσεις: γνώση Η/Υ, αγγλικά, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, κάτοικος Σαντορίνης. Για μόνιμη απασχόληση. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

24 Φεβ
Θήρα [Caldera massages studio]

κοπέλες μασέρ Αρμοδιότητες: υπευθυνότητα Απαραίτητα Προσόντα: αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτη ιεκ Η εταιρία προσφέρει: 6ημερη, 8ωρη εργασία

21 Φεβ
Αθήνα [ERGATIKAT S.A.]

Η Κατασκευαστική εταιρεία ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ αναζητά: Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Κτιριακών Εγκαταστάσεων, Απόφοιτο ΤΕΙ, ΙΕΚ, Τεχνικού Λυκείου ή Επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα Ηλεκτρολόγου για Πλήρη απασχόληση με δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες εντός Αττικής. Απαιτούνται 2+ έτη εμπειρία σε Προληπτική συντήρηση, Διορθωτική επέμβαση & Η/Μ Εγκαταστάσεις σε υποδομές και εξοπλισμούς όπως ΕΗΖ, UPS, Υ/Σ Μ.Τ., Ασθενή Ρεύματα, Φωτισμός, BMS κτλ. Απαραίτητες...

... καλές γνώσεις Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών, Συνέπεια & Επικοινωνιακές δεξιότητες.

Κωδικός αγγελίας: EL.TECH.20.2.JT

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση