15 Νοε

Συντηρητής Γενικών Καθηκόντων

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογικών / ψυκτικών
Βασικές γνώσεις σε τεχνικές και κατασκευαστικές δεξιότητες
Γενικές γνώσεις (υδραυλικές, πισίνας, θέρμανσης / ψύξης)
Σωστή παρακολούθηση αποθήκης συντήρησης (οργάνωση εργαλείων / ανταλλακτικών

Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχίο τεχνικής σχολής , Γνώση Αγγλικών

Η εταιρία προσφέρει: ανταγωνιστικός μισθός

Αντώνης Χάλαρης

Σχετικες Αγγελιες

25 Νοε
Τρίκαλα [Meat Hall Kalliagras]

Αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας, Υπάλληλο γενικών καθηκόντων. Προσόντα: Διάθεση για εργασία στις διάφορες δραστηριότητες των τμημάτων delicatessen, σπιτικών φαγητών και κρεάτων εντός και εκτός καταστήματος Δίπλωμα Οδήγησης Ι.Χ αυτοκινήτου (επιθυμητό αλλά όχι απαραίτητο) Ηλικίας από 18 ετών – 45 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές εργασιακές συνθήκες Μόνιμη εργασία

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οργανισμός Παροχής Υπηρεσιών Υγείας]

Από Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στη Θεσσαλονίκη ζητείται Τεχνίτης Ηλεκτρολόγος Συντηρητής, με εμπειρία σε Ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις, σε εγκαταστάσεις αυτοματισμού και ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις. Απαραίτητα: πτυχία, άδειες, διπλώματα. Θα εκτιμηθούν πρόσθετες γνώσεις ή εμπειρία στις συντηρήσεις ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

03 Δεκ

Από Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στη Θεσσαλονίκη ζητείται Τεχνίτης Συντηρητής Μηχανολογικών εγκαταστάσεων με ειδικότητα θερμοϋδραυλικού ή ψυκτικού, με εμπειρία σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις συστημάτων ύδρευσης / Αποχέτευσης / Κλιματισμού κλπ. Απαραίτητα: πτυχία, άδειες, διπλώματα. Θα εκτιμηθούν πρόσθετες γνώσεις ή εμπειρία.

02 Δεκ
Αθήνα [ACTIONLINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, στον τομέα των τεχνολογικών συστημάτων, Συντηρητή Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης. Ρόλος θέσης εργασίας: • Αποκατάσταση & συντήρηση παλαιών films & φωτογραφιών Απαιτούμενα προσόντα: • Πτυχιούχος Ανώτερης Εκπαίδευσης • Εμπειρία στον καθαρισμό films / φωτογραφιών και γνώση εφαρμογής μεθόδων επέμβασης αποκατάστασης • Άριστη τεχνογνωσία των υλικών συντήρησης • Επιθυμητή...

... προϋπηρεσία 2 ετών στο αντικείμενο
• Άριστη γνώση Microsoft Office

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας www.actionline.gr ή μέσω e-mail στο 4u@actionline.gr.

Tags:

27 Νοε
Θήρα [5 star Hotel in Imerovigli]

Αρμοδιότητες: Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση αγγλικών και ελληνικών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Επαγγελματικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία