14 Νοε

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στην ΕΛΛΑΔΑ , που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών διεθνώς, με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, ζητά για μόνιμη απασχόληση ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.

Η εταιρία προσφέρει:
● Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
● Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
● Συνεχόμενη εκπαίδευση
● Προοπτικές εξέλιξης

τηλ. 2108145871 εσωτ. 205

Telephone
ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορικη]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

19 Νοε
Αθήνα [ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Η μεγαλύτερη εταιρία στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με έδρα στον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά χειριστή CNC για μόνιμη και πλήρη απασχόληση, με σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση του αντικειμένου και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση. Η εταιρία προσφέρει ικανοποιητικές απολαβές, άριστο περιβάλλον εργασίας και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

10 Δεκ
Αθήνα [ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΒΕΕ]

εργάτες συσκευασίας, αποθηκάριοι και οδηγοί με δίπλωμα Γ' κατηγορίας.

10 Δεκ
Αθήνα [ΕΞΥΠΝΟ ΕΠΙΠΛΟ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ!

10 Δεκ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ - ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΣΑΛΟΝΙΩΝ. ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.