14 Νοε

PROMOTER

Αλεξανδρούπολη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

PROMOTER - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΕΙΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΕ SUPER MARKET - ΣΤΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ

Telephone
DIAMOND PROMOTION

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

28 Νοε
Θεσσαλονίκη [Sales Company]

Εταιρία πωλήσεων ζητά να καλύψει το τμήμα των πωλήσεων - προωθήσεων στη Θεσσαλονίκη. Η θέση περιλαμβάνει την εύρεση πελατολογίου, την εξυπηρέτηση πελατών και το κομμάτι των πωλήσεων. Απαραίτητα Προσόντα: Μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης, ηλικίας 18-25 , κοινωνικός και ευχάριστος χαρακτήρας με όρεξη για δουλειά. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών, με σύστημα επιβράβευσης, και συνεχή εκπαίδευση από έμπειρους συνεργάτες. Μπορείς να μας βρεις στο...

... mail που αναγράφεται, και να μας στείλεις το βιογραφικό σου σημείωμα

Tags:

14 Νοε
Αλεξανδρούπολη [DIAMOND PROMOTION MIKE]

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ