14 Νοε

Υπεύθυνος καταστήματος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ πώλησης οικιακού εξοπλισμού βελτίωσης υγείας, ζητεί υπεύθυνο καταστήματος (Καλαμαριάς).

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, λογιστικές γνώσεις, διαχείριση ταμείου, γνώσεις διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού, ικανότητα χειρισμού του Microsoft Office (word, excel, power point), internet, social media. Επικοινωνιακη-ός, δημιουργικη-ός, με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Επιθυμητά Προσόντα:
Πτυχίο στον κλάδο των οικονομικών - marketing

Η εταιρία προσφέρει:
Ασφαλιστική κάλυψη, μισθός ανάλογος προσόντων , bonus επίτευξης στόχων, συνεχή εκπαίδευση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Caprari Hellas AE]

Αρμοδιότητες: 1. Διοίκηση και συντονισμός 4 τεχνιτών του εργαστηρίου επισκευών 2. Κοστολόγηση επισκευών και ενημέρωση πελατών 3. Επίλυση τεχνικών θεμάτων 4. Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών σε σχετικά θέματα Προσόντα: 1. Κάτοχος τίτλου τεχνικής σχολής σε αντικείμενο ηλεκτρομηχανολογικό 2. Γνώση Αγγλικής γλώσσας 3. Γνώση χειρισμού Η/Υ 4. Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε σχετική εργασία 5. Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

22 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Εισαγωγών/Εξαγωγών για Εταιρία. Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (C2) Άριστη γνώση Γερμανικών (C2) Προϋπηρεσία σε θέση γραφείου Άριστη γνώση Η/Υ Κατοχή διπλώματος οδήγησης και Ι.Χ Κάτοικος Θεσσαλονίκης Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Γιώργος]

Σερβιτόρα για καφετέρια στην Δυτική Θεσσαλονίκη. Επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες. Ευχαριστούμε!

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!