13 Νοε

Ζητούνται οδηγοί

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται οδηγοί με εμπειρία, για σχολικό λεωφορείο.
Απαραίτητα κάτοχοι ΠΕΙ , καθώς και οδηγοί ταξί για πρωινή ή απογευματινή βάρδια, κάτοχοι ειδικής κάρτας.
Περισσότερες πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MONDIAL ASSISTANCE]

Ζητούνται οδηγοί για οδική βοήθεια, κάτοχοι διπλωμάτων Α-Β-Γ-Ε για φορτηγό, μηχανή & ΙΧ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Δεκ
Πειραιάς [apikos systems]

από κατάστημα συστημάτων ασφαλείας, ζητείται ηλεκτρονικός. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

11 Δεκ
Πειραιάς [GREEN PROMOTIONS AND SALES]

Άτομο για Εξωτερικές Εργασίες με Μηχανάκι. Κωδικός: Ε.Ε. Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας σε περιοχές εντός του νομού Αττικής. Προσόντα: • Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση) • Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού • Γνώση περιοχών Αττικής Προσφέρουμε: • Υψηλές αποδοχές • Ασφάλιση • Πρωινό ωράριο απασχόλησης • Μερική ή πλήρη απασχόληση • Συνεχή εκπαίδευση • Δυνατότητα...

... εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Tags:

10 Δεκ
Πειραιάς [GLOBALIS AΕ]

Ανάληψη κινδύνων κλάδου Ζωής Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, Ασφαλιστές, διαχείριση ζημιών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση του κλάδου Ζωής. Θα εκτιμηθεί και η εμπειρία σε ομαδικά νοσοκομειακά ασφαλιστήρια Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Microsoft Office Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση, ομαδική ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

10 Δεκ
Αθήνα [ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΒΕΕ]

εργάτες συσκευασίας, αποθηκάριοι και οδηγοί με δίπλωμα Γ' κατηγορίας.