12 Νοε

ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΣ ΕΡΓΑΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ανειδίκευτος εργάτης για βοηθός σε πλυντήριο φορτηγών-αυτοκινήτων.
Για πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο 2311-821692 & 6972323951

Telephone
ΚΕΣΙΔΗΣ ΤΡΑΝΣ ΙΚΕ

Σχετικες Αγγελιες

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται εργάτης με γνώσεις λειτουργίας μηχανημάτων παραγωγής τυροκομικών προϊόντων, για πλήρη απασχόληση από εταιρεία παραγωγής στην περιοχή της Νεοχωρούδας Θεσσαλονίκης.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ]

Υπάλληλος σε πρατήριο καυσίμων Αρμοδιότητες: Πλύσιμο φορτηγών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Πνεύμα συνεργασίας Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία(όχι απαραίτητα) Η εταιρία προσφέρει: -6 ήμερη εργασία -ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ -Ασφάλιση

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: Στελέχωση τμήματος εκτέλεσης και παρακολούθησης Δημοσίων έργων σε όλη την Ελλάδα Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος. Γνώση Αγγλικ΄ης γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία

09 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης